Skip to content

HAKKIMIZDA

Erka İnşaat kuruluşundan bu yana edindiği bilgi ve tecrübe ile yenilikçi projelerin, verimli iş gücü, ileri teknoloji, her zaman yeniliğe ve gelişime açık, kararlı ve ulaşılması zor hayata geçen her projenin başarısını göz önünde bulundurarak, Doğru Yer, Doğru Zaman, Doğru Proje kavramının profesyonel iş anlayışı genel kabul görmüş bir anlayışa dönüşmüştür.

Ülkesine değer katmayı hedefleyen kuruluşumuz, sağlam ve başarılı adımlarla sektöründe istikrarlı adımlar ilerleyişine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen şirketimiz; Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak inşaat ve dekorasyon sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

İç mimarlık, dekorasyon ve tadilat alanında dünden bugüne faaliyet gösteren sektörde önde gelen firmalardan biri olarak dürüstlük ve güven ile müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kaliteli hizmet ve müşterilerin ihtiyaçlarını doğru zamanda karşılamak önceliğimizdir. Tüm projelerimizde alanında uzman ekibimizin sunduğu tasarımlar ve dekorasyon için gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra müşteriyle buluşmaktadır.